MODERN, YARATICI VE ÖZGÜN

Adınızın geçtiği herşey bizi ilgilendirir bu yüzden markanıza değer katacak premium projeler tasarlıyor en az sizler kadar işinize sahip çıkıyoruz.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

WEB TASARIM / YAZILIM

Biz işimize aşık insanlarız. Aynı zamanda detaycı ve altında imzamız bulunan işin daima en iyisi olmasını isteriz. Dijital dünyada ayakta kalabilmek için sektörü iyi analiz edebilmek ve doğru zamanda adapte olmayı başarmak gerek. Ekip olarak her birimiz Web/2.0 teknolojisinin doğmasına, gelişmesine ve hareketli geçiş dönemine tanıklık ettik. Bu yüzden yeni dijital dünyayı yakından tanıyor ve sizler için en iyisini yapıyoruz.

DİJİTAL GRAFİK TASARIM

Logonuzdan, kartvizitinize kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi ve başarılı bir şekilde uygulanabilmesi gerekir. Çünkü insanlar sizden önce onları görür ve o kısa süre içerisinde ya müşteriyi çekersiniz yada kaybedersiniz. Bu yüzden her daim profesyonel ve güncel olmalısınız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınız için detaylı analiz yaparak uzun vadeli planlar yapıyoruz. Sosyal medya da sizinle birlikte firmanız/ürününüz için özel kampanyalar düzenliyor ve çok ekomik fiyatlara doğru hedef kitlesini analiz ederek reklam yapıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZİN BİZİM İÇİN SÖYLEDİKLERİ

Open multiply seasons him beginning earth fruitful brought won’t don’t midst.

“Darkroup ekibi genç ve dinamik. Bir çok projede ortaklığımız oldu. İşlerinde gerçekten profesyonel ve özverililer.”

a28
Ali TEMEL TEKNOSOS Founder & CEO

“Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz profesyonel bir ekip”

a30
Mehmet BAŞTÜRK Müzisyen

İnstagram panelimiz için Dartroup'un sınırsız hosting paketini kullanıyoruz. Hızı, performansı ve güvenliği gerçekten çok iyi bu fiyata neredeyse bedava.”

a31
Selim Uğur TAŞÇI SM Panel Yöneticisi

“Şirketimizin internet sitesini güncelledik ve sosyal medyada dijital pr çalışması yaptık. Geri dönüşler harika oldu gerçekten ilgili, profesyonel bir ekip.”

w_74
Ayhan GÜLLE SARIENERJİ Kurucusu ve Yöneticisi